تحلیل وضعیت بیت کوین در هفته جاری

نمودار قیمت بیت کوین

رمز ارز بیت کوین پس از توقف حمایت های قاطع، به ۱۸ هزار دلار بازگشت. بعدا چه میشود؟
قیمت بیت کوین به طور چشمگیری سطح پشتیبانی 17،200 دلاری را حفظ کرده و یکبار دیگر به بالاترین سطح خود رسیده است.
بیت کوین رشد خاصی که تجربه کرده است. به خصوص از ماه سپتامبر، که قیمت بیت کوین از 10,500 دلار به 18,400 دلار افزایش پیدا کرد. که یک رشد هفتادو پنج درصدی در کمتر از سه ماه است.
علاوه بر این ، از ماه مارس، بیت کوین نسبت به دلار امریکا تقریباً 400٪ سود کسب کرده است و به بهترین دارایی سال 2020 تبدیل شده است و احتمالاً بسیاری از سرمایه گذاران را کاملاً غافلگیر کرده است.
با توجه به نمودارها میبینیم که انتظار میرود در کوتاه مدت روندی عکس این ایجاد شود.
بیت کوین به 1.618 رسیده است و ممکن است به زودی به اوج قیمت خود برسد.

نمودار هفتگی بیت کوین یک روند گسترده ای را در دوره قبل نشان می دهد، از آنجایی که بیشترین وسعتی که تا به امروز ممکن بود به وجود آید، در حال شکل گیری است.
یک منطقه پایدار واضحی در این نمودار مشخص شده است، بنابراین می تواند به عنوان محرکی برای سرمایه گذاران برای گرفتن سود از جدول باشد.
از همه مهمتر ، این است که عدد 1.618 فیبوناجی (fibonacci) به دست آمده است. ابزار فیبوناجی یک شاخص قدرتمند برای علامت گذاری بالاترین نرخ و پایین ترین نرخ است. و مسلماً سطح 1.618 در این شاخص، بسیار قابل توجه است.

در حال حاضر ، استدلال های متعددی برای اصلاح بالقوه وجود دارد، از جمله ترس و طمع که تقریبا بالاترین شاخص ها محسوب میشوند.
در صورت تنظیم بیت کوین قبل از رسیدن به 20 هزار دلار، چندین سطح قیمت اصلی وجود دارد که باید مشاهده کنید. اولین سطح علاقه معامله گران را می توان در حدود 16000 دلار دانست. سطح بعدی در 13،500 و 11،600 دلار است.
سقف کل بازار به 500 میلیارد دلار می رسد.

نمودار تکنیکال بیت کوین

نمودار ارزش بازار کل رمز ارزها در یک هفته

کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال در منطقه ی پایداری بعدی و آخری، به دست آمده اند؛ قبل از یک اوج احتمالی در تمام ادوار. 500 میلیارد دلار مانعی قابل توجهی برای عبور به نظر میرسد.
به طور قابل توجهی قیمت بیت کوین در حال حاظر فقط 10% پایین تر از ماکسیمم قیمت خود است و تقریبا در حال شکست رکورد قبلی خود است.
در همین حال، سقف کل بازار ارزهای دیجیتال، هنوز 35٪ از بالاترین میزان خود پایین تر است. این نشان می دهد که بیت کوین در حال حاضر در کانون توجه است. همین جریان به احتمال زیاد بعدا در مورد آلت کوین ها شروع میشود.
با این حال، اگر بازار رمز ارزها اصلاح و تنظیم شود، محتمل ترین سطح برای حمایت / مقاومت (s / r)، حدود 380 تا 400 میلیارد دلار است. این سطح هنوز آزمایش مجدد نشده است، زیرا یک تلنگر در اینجا مطمئناً نشانه شروعی برای صعود بیشتر است.
چنین جهش های s / r در بازارهای بول مارکت بسیار رایج است و برای ادامه روند صعودی عمومی بسیار مفید است.

آیا سلطه ی بیت کوین در ماه دسامبر به اوج خود می رسد؟

داده های گذشته چیزهای زیادی درباره چرخه های بازار میگویند. تاکنون، سه ماهه چهارم سال 2020 نشانه های زیادی را نشان داده است که مشابه سالهای گذشته است. یکی از آنها افزایش تسلط بیت کوین در هفته های گذشته است که به بیش از 66 درصد رسیده است.

تا زمانی که بیت کوین در کانون توجه باشد، آلت کوین عملکرد خوبی نخواهد داشت. و اگر بیت کوین تنظیم شود، آلت کوین احتمالاً افت بیشتری خواهد کرد.

با این حال، لحظه درخشش آلت کوین ممکن است روز به روز نزدیکتر شود. شاخص کلیدی که باید مراقب آن بود، قدرت قیمت اتریوم در برابر بیت کوین و اینکه آیا نسبت بیت کوین به اتریوم پایین آمده است یا خیر.

بهترین شرایط برای آلت کوین، آهسته و رو به بالا حرکت کردن قیمت بیت کوین است. اگر این اتفاق بیفتد، به احتمال زیاد در سه ماهه اول سال 2021، یک حرکت تکان دهنده ممکن است قیمت های آلت کوین را در سراسر جهان افزایش دهد.

صحبت های مطرح شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده آنچه اتفاق میفتد و یا نظر همه نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری به ریسک نیاز دارد و هنگام تصمیم گیری باید اطلاعات مربوط به خود را به دست آوردید.

اخبار داخلیتحلیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *