شرایط و قوانین سایت

لوگو همیار ماینر

سایت «همیار ماینر» طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم رایانه ای و قانون تجارت الكترونيكی فعالیت می‌کند.

فعالیت وبسایت همیار ماینر و شرکت همیار مایا سورین به شماره ثبت 548535 و شناسه ملی 14008681820 ارتباطی به خرید و فروش بیت کوین و همچنین آموزش بیت کوین ندارد و صرفا اجاره ظرفیت دستگاههای پردازش محصولات رمزارزی بر طبق دستورالعمل های وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

مقدمه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات همیار ماینر به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت همیار ماینر هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط همیار ماینر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات همیار ماینر است. توجه داشته باشید که خرید از خدمات سایت نیز، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین همیار ماینر از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

رعایت مقررات فهرست مصاديق محتوای مجرمانه برای کلیه کاربران در فضای مجازی، از جمله کاربران سایت «همیار ماینر» الزامی است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های همیار ماینر منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات همیار ماینر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و مسئولیت بررسی و مطالعه منظم این صفحه کاملا به عهده کاربر است.

 

استخراج ارزهای دیجیتال

مرجع میزان استخراج یا ماین بیت کوین در تمامی بسته‌ها، BtcPool (بزرگترین pool یا استخر بیت کوین در جهان) با آدرس https://pool.btc.comمیباشد که همواره با کسر کارمزد انتقال به حساب یا کیف پول کاربر واریز خواهد شد.

میزان درآمد حاصل از استخراج ارزهای دیجیتال به دو فاکتور اصلی سختی شبکه ارز دیجیتال و همچنین قیمت ارز دیجیتال بستگی دارد که هیچ یک در اختیار همیار ماینر نبوده و نمیتواند ثابت بودن این فاکتورها را تضمین کند طبیعتا مسئولیتی را در فاکتورهای مذکور به عهده ندارد.

در قسمت هایی از سایت که از واژه سود احتمالی نام برده شده است، محاسبات با فرض ثابت بودن فاکتورهای اشاره شده انجام شده است و در صورت تغییر هر یک از فاکتورها، سود واقعی میتواند بیشتر یا کمتر باشد.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات همیار ماینر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به همیار ماینر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که همیار ماینر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد همیار ماینر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی  www.HamyarMiner.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت همیار ماینر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از  www.HamyarMiner.com وهمچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

شرایط و قوانین اختصاصی همیار ماینر

این شرایط و قوانین مربوط به سرویس استخراج ابری بیت کوین در سایت همیار ماینر به آدرس اینترنتی www.HamyarMiner.com می گردد. این قوانین مشخص می کند که فعالیت استخراج ابری در این وبسایت اینترنتی به چه شکلی انجام می شود و تمامی حقوق و مسئولیت هایی که متوجه مدیران، مسئولین و کاربران سایت می شود را نیز کاملا مشخص می نماید.  استفاده از سایت ذکر شده به ترتیب از قبیل مشاهده، مطالعه مطالب و صفحات آن، ثبت نام در سایت، ورود به حساب کاربری در سایت، استفاده از هرگونه تخفیف یا هدیه تبلیغاتی، خرید در سایت، خرید توسط نمایندگان سایت و سایر موارد، مستلزم قبول داشتن کامل شرایط و قوانینی است که در ادامه خواهد آمد. همیار ماینر این حق را برای خود محفوظ می دارد که این شرایط و قوانین را که در  آدرس اینترنتی موجود در ضمیمه شماره 1 این متن نوشته شده است، در هر زمان دلخواه تغییر، ویرایش، حذف موردی یا تغییر کلی دهد و بروزرسانی کند و تمامی کاربران موظف اند به طور منظم از این صفحه بازدید نمایند. بدیهی است مسئولیت و عواقب حقوقی و کیفری ناشی از عدم اطلاع از بندهای جدید یا ویرایش شده شرایط و قوانین سرویس استخراج ابری بیت کوین HamyarMiner کاملا به عهده شخص کاربر می باشد و این سایت، مدیران و مسئولین آن هیچگونه مسئولیت حقوقی، کیفری و جزایی ناشی از این موضوع را به عهده ندارند.

 1. هشدار ریسک و مخاطرات
 2. 1 هرگونه فعالیت مرتبط با رمزارزها (Cryptocurrency) ریسک زیادی همراه خود دارد. به خاطر غیر متمرکز بودن و عدم کنترل قانونی برروی رمزارزها، ارزش آن ها توسط هیچ نهاد، سازمان، دولت و شخص حقیقی و حقوقی تضمین نمی گردد. قیمت هر سرویسی که همیار ماینر ارائه می دهد و ویژگی ها و میزان بیت کوین استخراج شده و موجودی کاربران، به خاطر دلایل کاملا خارج از کنترل، امکان تغییر دارد. این دلایل خارج از کنترل شامل مواردی که در ادامه می آید می شود اما محدود به آن ها نیست: تغییر در سختی شبکه استخراج و سایر پارامترهای دخیل در استخراج و دریافتی آن، تغییر و نوسان در قیمت ارزها (هم قیمت رمزارزها نسبت به دلار آمریکا مد نظر است و هم نسبت ارزهای رایج مثل دلار آمریکا به ریال ایران)، منسوخ شدن سخت افزارهای استفاده شده جهت استخراج و همچنین استهلاک آنها. شما آگاه هستید که به خاطر ذات رمزارزها، هر میزان ظرفیت استخراج و مقدار استخراج شده از رمزارزتان در یک لحظه ممکن است تمامی ارزش خود را از دست بدهد و این مورد را کاملا قبول دارید. شما کاملا قبول دارید که فقط شما مسئول تصمیم گیری جهت ورود به این فعالیت و تمامی سود و زیان ناشی از این فعالیت در سایت HamyarMiner.com هستید و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی را مسئول سود و زیان ناشی از  خرید ظرفیت استخراج ابری بیت کوین در سایت ذکر شده نمی دانید.
 3. 2 هر گونه اطلاعات مربوط به رمزارزها و استخراج رمزارزها که توسط HamyarMiner از طریق هر کانال ارتباطی ارسال شده ، منتشر شده و یا ارائه شده است از جمله کانالهای ارتباطی (از جمله اما محدود به این موارد نیست: در وب سایت ، پنل ، از طریق سرویس پشتیبانی ، از طریق خبرنامه ایمیل ، در رسانه های اجتماعی، تماس تلفنی، پیامک، پیامک در پیام رسانهای اینترنتی و اپلیکیشینی) در معرض تغییر است.
 4. ثبت نام
 5. 1 با ثبت نام در سایت www.HamyarMiner.com شما تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در این متن را کاملا می پذیرید و به تمامی بندهای آن متعهد می شوید و مسئول هستید. پس از ثبت نام شما حق هیچ گونه ادعا و اعتراضی نسبت به این شرایط و قوانین را ندارید.
 6. 2 فقط مسئولین سایت تصمیم گیری می کنند که ثبت نام شخصی پذیرفته شود یا خیر. اگر ثبت نام شما پذیرفته شود و حساب کاربری شما در سایت پس از یک هفته حذف نگردد، شما به واسطه متن حاضر، با ما وارد یک قرارداد می گردید که تحت هیچ شرایطی حق لغو قرارداد و پس گرفتن سرمایه ای که با آن ظرفیت استخراج ابری تهیه کردید را ندارید.
 7. شرایط قرارداد استخراج ابری
 8. 1 این شرایط و قوانین از لحاظ زمانی به طور نامحدود معتبر هستند، حتی پس از پایان مدت استخراج ابری کاربر و حذف حساب وی از روی سایت.
 9. 2 مدت قرارداد برای HamyarMiner.com به طور پیش فرض نامحدود است، مگر اینکه خلاف آن تصریح شده باشد. قرارداد در صورتی که سودآور باشد، تا زمان انقضا یا پایان آن اعتبار دارد (به بخش 13 مراجعه کنید) ، هر کدام که زودتر واقع شود.
 10. 3 فعالیت قراردادهای استخراج ابری دقیقا در روز انقضا پایان می یابد و ظرفیت استخراج ابری از کاربر سلب می شود.
 11. 4 روند استخراج ابری ادامه دارد تا زمانی که این استخراج سودآور باشد. این بدان معنی است که در صورت بزرگتر شدن مقدار هزینه های تعمیر و نگهداری و هزینه برق از درآمد استخراج، فرآیند استخراج متوقف خواهد شد. در صورت عدم سودآور بودن استخراج برای مدت 14 روز، فرآیند استخراج برای همیشه متوقف می گردد و ظرفیت استخراج ابری کاربر به مقدار 0 (صفر) تغییر خواهد یافت.
 12. 5 همیار ماینر این حق را برای خود محفوظ می دارد که شرایط قراردادهای استخراج ابری را در هر زمان تغییر دهد، این شرایط شامل موارد زیر می شود اما محدود به آن ها نیست: هزینه نگهداری، قیمت یا سرمایه اولیه جهت شروع، حداقل میزان خرید، نحوه پرداخت.
 13. حساب کاربر ی
 14. 1 برای ثبت نام و دسترسی به حساب کاربری شما می بایست اطلاعات هویتی خود را وارد نمایید از جمله آدرس ایمیل (که نام کاربری شما جهت ورود به سایت خواهد بود)، یک رمز عبور قوی که شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص می باشد، و همچنین نام و نام خانوادگی حقیقی خود.
 15. 2 برای انتقال رمزارزهای استخراج شده از حساب کاربری خود به کیف پول شخصی خود، می بایست یک آدرس کیف پول ثابت وارد نمایید.
 16. 3 کاربر متعهد می شود تمامی اطلاعات خود را به درستی در اختیار سایت HamyarMiner.comقرار دهد و از صحت، درستی و به روز بودن آن ها نیز اطمینان کامل دارد. همیار ماینر مسئولیت واریز پول به حساب شخص ثالث یا وارد کردن آدرس کیف پول اشتباه توسط کاربر را نمی پذیرد.
 17. 4 پس از ثبت نام جهت دسترسی به وبسایت می بایست حتما بر روی لینک تایید ایمیل که برای ایمیل ثبت شده شما ارسال شده است، کلیک کنید. در غیر اینصورت امکان ورود به حساب کاربری در سایت وجود نخواهد داشت و هر بار با خطا مواجه خواهید شد.
 18. 5 نام کاربری و رمز عبور شما فقط متعلق به شماست و مسئولیت حفظ و نگهداری از آن به عهده شخص شماست. شما متعهد می شوید که از نام کاربری و رمز عبور خود در برابر گم شدن، دزدیدن و در اختیار شخص ثالث قرار گرفتن محافظت کنید.
 19. 6 هر شخص تنها می تواند یک بار در سایت ثبت نام کند و تنها یک حساب کاربری در سایت داشته باشد.
 20. 7 پس از ثبت نام شما می توانید درخواست سفارش هر میزان ظرفیت استخراج ابری در سایت ثبت کنید. این سفارش تمامی ریسک ها، سودها و زیان های ظرفیت استخراج ابری را تماما به شما انتقال می دهد. همیار ماینر اجازه دخل و تصرف در تایید یا عدم تایید سفارش مد نظر را دارد.
 21. 8 پس از کسر هزینه نگهداری روزانه که به هر یک واحد استخراج (پردازش) رمزارز اعمال می شود، موجودی کاربر متناسب با ظرفیت خریداری شده به صورت روزانه در حساب کاربری وی، تا پایان زمان انقضا قرارداد یا موردی که در بند 3. 4 به تفصیل توضیح داده شده است، به روز رسانی می گردد.
 22. 9 کاربر می تواند در هر زمان دلخواه درخواست انتقال رمزارزهای استخراج شده به کیف پول خود را در حساب کاربری خود ثبت نماید. حداقل موجودی لازم جهت ثبت درخواست انتقال، میزان 0.001 (یک هزارم)بیت کوین می باشد. در صورت موافقت مدیریت با درخواست انتقال کاربر، موجودی وی طی 24 ساعت به کیف پول ثبت شده وی انتقال می یابد.
 23. 10 در صورتی که کاربر دسترسی حساب کاربری خود را گم کند، همیار ماینر ممکن است از کاربر درخواست احراز هویت داشته باشد تا از مالکیت وی به حساب کاربری مدنظر مطمئن شود. این احراز هویت شامل موارد زیر است اما محدود به آن ها نمی شود: شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه، گواهینامه، قبوض خدماتی محل سکونت کاربر از قبیل قبض آب، برق و گاز، تایید تلفن ثابت محل سکونت کاربر، تایید تلفن همراه کاربر ،تایید دوباره ایمیل کاربر، شماره تراکنش خرید ظرفیت استخراج کاربر در سایت و شماره سفارش کاربر.
 24. استفاده کاربر از حساب کاربری
 25. 1 کاربر تعهد می دهد که حساب کاربری خود را در اختیار شخص دیگری نگذارد و تنها با کارت بانکی و حسابی که شماره آن ها را هنگام ثبت نام اعلام کرده است، در سایت مبادرت به خرید نماید. در غیر اینصورت همیار ماینر هیچگونه مسئولیت حقوقی، کفایی، جزائی، مالی و قضائی این عمل کاربر را به عهده نمی گیرد و تمامی عواقب قانونی در اختیار گذاشتن حساب خود در اختیار دیگران و پرداخت با کارتهای بانکی غیر اعلامی به وبسایت، تماما به عهده کاربر می باشد.
 26. 2 ما موظف هستیم تمامی فعالیت های حساب کاربری شما را از طرف شما بدانیم. بنابراین مسئولیت حفظ و نگهداری از حساب کاربری، تماما به عهده خودتان می باشد.
 27. 3 اگر هیچ اطلاعات تماسی در حساب کاربری خود ثبت نکرده باشید و برای مدت 12 ماه وارد حساب کاربری خود نشوید، همیار ماینر این حق را برای خود محفوظ می دارد که حساب کاربری شما را برای همیشه حذف نماید.
 28. مدیریت استخراج ابری
 29. 1 در زمان عضویت در سایت شما می توانید از وبسایت www.HamyarMiner.com فقط جهت موارد زیر استفاده نمایید:
 30. 1. 1 خرید ظرفیت استخراج ابری بیت کوین و اختصاص ظرفیت مدنظر به خود با درنظر داشتن هزینه اولیه و هزینه نگهداری که به صورت روزانه از رمزارز استخراج شده کسر می گردد.
 31. 1. 2 دنبال کردن به روز رسانی های روزانه موجود رمزارز استخراج شده خود در حساب کاربری
 32. 1 .3 ثبت درخواست انتقال رمزارز استخراج شده به کیف پول شخصی خود با رعایت حداقل 0.001 بیت کوین.
 33. انتقال به کیف پول
 34. 1 پس از ثبت درخواست انتقال توسط کاربر، در صورت موافقت مدیریت وبسایت www.HamyarMiner.com ، فرآیند انتقال ظرف 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.
 35. 2 در صورت وجود مشکل یا بروز تاخیر در انتقال، کاربر از طریق ایمیل مطلع خواهد شد.
 36. هزینه نگهداری
 37. 1 همیار ماینر زیر ساخت یا پلتفرمی است جهت بهره مندی علاقه مندان به صنعت رمزارزها، از سود استخراج آنها. فرآیند استخراج بسیار هزینه بر است و هزینه های مختلفی از قبیل هزینه برق، اشتراک اینترنت، مانیتورینگ، تهویه مطبوع مناسب تجهیزات استخراج، نیروی انسانی جهت پشتیبانی و بهره برداری از تجهیزات، امنیت و … به این کار اعمال می شود. ما به طور کلی به تمامی این هزینه های اجباری، هزینه نگهداری می گوییم. مقدار و شرایط این هزینه در زیر ذکر شده است و رمزارزهای استخراج شده کاربر پس از کسر موارد زیر در حساب کاربری وی به روز رسانی می گردد.
 38. 2 هزینه نگهداری روزانه به ازای هر واحد استخراج بیت کوین که معادل 1 تراهش بر ثانیه می باشد (1Th/s)، 7 سنت آمریکا (0.07$) می باشد.
 39. 3 همیار ماینر این حق را برای خود محفوظ می دارد که هزینه نگهداری را بر طبق شرایط روز و بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. بدیهی است اطلاع کاربر از این مورد منوط به دنبال کردن صفحه شرایط و قوانین در وبسایت همیار ماینر است که در ضمیمه 1 این متن آورده شده است، به همین سبب حق هرگونه ادعا و اعتراض نسبت به این موضوع از کاربر سلب می گردد.
 40. 4 هزینه نگهداری غیر قابل بازگشت است و به صورت روزانه ، مستقیما از رمزارز استخراج شده کاربر کسر می شود و پس از کسر در حساب کاربری وی به روز رسانی می گردد.
 41. شرایط پرداخت ، انعقاد سفارش ، تغییر سفارشات و بازپرداخت سفارش
 42. 1 کلیه فاکتورها بصورت پیش فرض به دلار آمریکا (دلار آمریکا) صادر می شود. پرداخت های انجام شده به هر ارز دیگر باید نرخ ارز را به دلار آمریکا در لحظه تولید فاکتور و هرگونه کمیسیون برای مبادله ارز اختصاص داده شود.
 43. 2 مشتری می تواند با استفاده از انواع روش های پرداخت ، یک اشتراک خریداری کند:
 44. 2. 1 خرید اشتراک از طریق درگاه بیت کوین: انتقال بیت کوین به حساب HamyarMiner از طریق واریز بیت کوین به شماره حساب مشخص شده در صفحه پرداخت ، مبلغ پرداختی به شرایط زیر بستگی دارد: مبلغ سفارش به دلار، نرخ تبدیل دلار به بیت کوین در لحظه خرید و کارمزد شبکه بلاکچین
 45. 2. 2 برای ارزهای فیات از طریق درگاه پی پال
 46. 3 در صورتی که مشتری سفارش خود را ثبت کرده باشد اما پرداخت نکرده باشد سفارش وی در وضعیت “Pending” یا در انتظار قرار می گیرد و در این زمان هیچ گونه استخراجی برای وی انجام نمی شود.
 47. 4 مشتری باید از صحت پراخت خود اطمینان داشته باشد.
 48. 5 در صورتی که مشتری مبلغی کمتر از سفارش خود را پرداخت نماید، HamyarMiner این حق را دارد تا سفارش جدیدی با در نظر گرفتن وجوه پرداخت شده تنظیم کند و یا قبل از فعال کردن اشتراک، از مشتری درخواست کند که مابقی مبلغ را پرداخت نماید.
 49. 6 در صورتی که مشتری مبلغی بیشتر از سفارش خود را پرداخت نماید، HamyarMiner این حق را دارد که سفارش جدیدی با در نظر گرفتن وجوه پرداخت شده تنظیم کند یا مبلغ مازاد را به مانده حساب مشتری اضافه کند یا مبلغ مازاد را از طریق سیستم پرداخت به مشتری برگرداند.
 50. 7 اگر مشتری پرداخت خود را با جزئیات نادرست/ناکافی انجام دهد و یا به حساب مقصد اشتباه واریز کند، اگر آدرس مقصد متعلق به HamyarMiner نباشد، HamyarMiner به هیچ وجه مسئول نخواهد بود و هر گونه ادعایی را در زمینه دریافت مبلغ رد می کند.
 51. 8 HamyarMiner موظف نیست مسائل مربوط به پرداخت را بدون سند ادعای ارائه شده توسط مشتری حل کند.
 52. 9 در مورد مسائل مربوط به پرداخت ، ادعا های زیر قابل قبول هستند:
 53. 9. 1 مشتری حق دارد ظرف 14 روز از زمان پرداخت با اثبات پرداخت، مطالبه/اختلاف مربوط به پرداخت را تنها از طریق ایمیل [email protected] مطرح کند. درخواست های ارائه شده پس از 14 روز بررسی نخواهند شد.
 54. 9. 2 HamyarMiner این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت وجود سوءظن در پرداخت یا عدم پرداخت، اشتراک را غیر فعال کند. مشتری موظف است ظرف 14 روز پس از دریافت چنین درخواستی، پرداخت خود را اثبات کند.
 55. 9. 3 فقط پرداخت هایی مورد تایید هستند که به شماره حساب درج شده در صفحه پرداخت وبسایت واریز شده باشند یا به شماره حسابی که از طریق ایمیل [email protected] برای کاربر پس از درخواست وی ارسال می گردد.
 56. 10 اگر مشتری نتواند در طی 14 روز پرداخت خود را اثبات نماید یا اثبات وی نامعتبر تلقی شود:
 57. 10. 1 اگر این ادعا توسط مشتری آغاز شده باشد، HamyarMiner حق دارد مطالبات مشتری را رد کند.
 58. 10. 2 اگر این ادعا توسط HamyarMiner آغاز شده باشد، HamyarMiner حق دارد حساب مشتری را با میزان استخراج شده توسط اشتراک مرتبط، تنظیم کند.

9-11- HamyarMiner  حق دارد نوع و مقدار ظرفیت استخراج خریداری شده را تعویض و یا تغییر دهد. تغییر ظرفیت استخراج بر مبنای قیمت فعلی بازار  انجام می پذیرد و HamyarMiner سعی خواهد کرد ارزش کل قرارداد را کاهش ندهد. این بدان معناست که، در صورت تغییر ظرفیت استخراج کاربر، HamyarMiner  در صورت امکان سعی خواهد که ارزش کل قرارداد جایگزین را با ارزش کل برابر یا بیشتر از مقدار اولیه قرارداد، با توجه به قیمت بازار در لحظه تغییر ارائه دهد.

9-12- کلیه قرارداد های HamyarMiner نهایی بوده و  مبالغ دریافت شده تحت هیچ شرایطی قابل استرداد به کاربر نمی باشند.

ضمیمه  1

آدرس اینترنتی جهت بررسی بروزترین شرایط و قوانین همیار ماینر