ماشین حساب بیت کوین و تخمین درآمد استخراج

ماشین حساب بیت کوین و تخمین درآمد استخراجبیت کوین اولین ارز دیجیتالی است که به دنیا معرفی شده است و به جرات می توان گفت معتبرترین آن ها نیز می باشد. این ادعای همیار ماینر نیست و همه افرادی که با بازار رمزارزها و دنیای بلاکچین آشنایی دارند، به خوبی می دانند که بیش از 70 درصد ارزش کل این بازار را بیت کوین به خود اختصاص داده است. بیت کوین سال 2009 آمد که بماند و تحولی بزرگ در تراکنشهای مالی و نحوه حفظ و افزایش ثروت بوجود آورد.

ماشین حساب استخراج بیت کوین

در این صفحه سرویس استخراج ابری بیت کوین، همیار ماینر جهت راحتی و آسایش مشتریان خود یک ماشین حساب با کاربری بسیار آسان قرار داده است. همانطور که می دانیم در حال حاضر قدرت استخراج دستگاه های ماینر بر حسب “تراهش” محاسبه می شوند. هر تراهش با توجه به سختی شبکه، هش ریت شبکه، زمان حل شدن هر بلوک و همچنین پاداش استخراج هر بلوک مقدار مشخصی بیت کوین استخراج می کند.

تخمین حدودی درآمد استخراج در همیار ماینر

قدرت استخراج(Th/s):
مقدار سرمایه گذاری اولیه(تومان):
پلن سرمایه گذاری:

نکات ماشین حساب بیت کوین

در ماشین حساب بالا شما می توانید به دو طریق به تخمین درآمد استخراج در ماشین حساب بیت کوین بپردازید. راه اول این که قدرت استخراج مدنظر خود را به Th/s وارد نمایید و با کلیک کردن برروی محاسبه درآمد، تخمین بیت کوین های استخراج شده در یک روز، یک هفته، یک ماه، یک سال و … را مشاهده نمایید.

راه دوم اینکه می توانید میزان سرمایه گذاری خود را به تومان وارد نمایید. با این کار خود ماشین حساب بر اساس تعرفه فعلی، درآمد شما را در بازه های زمانی ذکر شده محاسبه می نماید. همانطور که می دانید بیت کوین و استخراج آن ریسک های زیادی دارد و قیمت بیت کوین، سختی شبکه و هش ریت شبکه هر لحظه در حال تغییر است. در صورت تغییر کوچک در هر کدام از پارامترهای دخیل در استخراج، درآمدهای نشان داده شده در این ماشین حساب تغییر خواهند کرد و همیار ماینر مسئولیت هیچ تغییری را پذیرا نیست.