آموزش کسب درآمد اینترنتی بیت کوین

آموزش کسب درآمد اینترنتی بیت کوین

با گذشت سال های بیشتر از معرفی بیت کوین به بازار های مالی، این رمزارز به مرور در حال کسب محبوبیت بیشتری بین افراد مختلف است و این موضوع باعث شده است تا شیوه های بیشتری برای کسب درآمد اینترنتی از بیت کوین به وجود بیایند. تریدینگ بیت کوین دیگر تنها راه کسب بیت کوین نمی باشد، الان روش های کسب در آمد از بیت کوین راحت تری نسبت به قبل به وجود آمده اند هرچند که ممکن است که درآمد پایین تری نسبت به روش های پیچیده ی گذشته داشته باشند.

در این مقاله قصد داریم راجع به روش های جدید و جالب برای کسب درآمد اینترنتی به وسیله ی بیت کوین بپردازیم. روش هایی که فارغ از تجربه و دانش در این زمینه می توانند برای همه مناسب باشند. در ادامه با برخی از این روش ها آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید بهترین زمان سرمایه گذاری در بیت کوین را تشخیص داده و  به کسب درآمد اینترنتی از طریق بازار بیت کوین بپردازید.

کسب درآمد اینترنتی با استفاده از مشاغل موجود در حوزه ی رمزارز ها

امروزه هزاران پروژه و شرکت های مرتبط با حوزه ی بلاکچین در حال فعالیت هستند که این بدان معناست که همیشه فرصت های جدید در بازار رمزارز ها وجود دارند که می شود از طریق آن ها به کسب درآمد اینترنتی پرداخت. اگر شما دانش و تجربه ی حضور در بازار بیت کوین را داشته باشید می توانید موقعیت شغلی مناسبتان را به راحتی پیدا کنید. وبسایت های بسیار زیادی همچون CryptocurrencyJobs و CryptoJobs وجود دارند که فرصت های شغلی مرتبط با بازار رمزارز ها در آن ها وجود دارند و شامل فرصت های گسترده ی شغلی در سراسر جهان می شوند.

بهترین موضوع که در بازار رمزارز ها وجود دارد این است که در این بازار بسیاری از مشاغل را می توان از راه دور انجام داد و این به آن معناست که شما فرصت های بسیاری دارید و مشاغل مختلفی را در برابر خود برای انتخاب می بینید که برای انجام آن ها نیازی به بیرون آمدن از خانه تان ندارید. شما می توانید بین مشاغل پاره وقت یا تمام وقت انتخاب کنید و از امکان فعالیت در موقعیت های شغلی مختلفی مانند توسعه دهندگی رمزارز ها، طراحی گرافیک، تولید تبلیغات ویدئویی، تریدینگ و … برخوردار شوید و به کسب درآمد اینترنتی بپردازید.

درآمد مورد انتظار:  برخی از  این مشاغل این امکان را به شما می دهند تا در صورت کار تمام وقت به درآمدی تا 2 بیت کوین در ماه برسید.

تریدینگ بیت کوین، راهی برای کسب سود

تریدینگ بیت کوین یکی از متداول ترین روش هایی است که افراد با استفاده از آن می توانند به کسب درآمد در بازار بیت کوین بپردازند. روش های بسیار زیادی برای تریدینگ بیت کوین وجود دارند که از جمله آن ها می توان به خرید و فروش مستقیم بیت کوین، مارجین تریدینگ و یا خرید و فروش آلت کوین ها اشاره کرد. با این وجود تریدینگ می تواند بسیار دشوار باشد و ممکن است سال ها طول بکشد تا معامله گران یاد بگیرند به سود آوری در معاملات برسند. معامله گر ها برای داشتن ترید هایی موفق و مطمئن نیاز دارند تا با هر دو شکل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال آشنا باشند.

در راه کسب درآمد اینترنتی به وسیله ی تریدینگ بیت کوین ریسک های زیادی وجود دارند. اگر همچنان بی تجربه هستید و به دنبال حرفه ای شدن در این زمینه می باشید ممکن است با مشکلات زیادی رو به رو شوید. بنابراین بسیار مهم است که تا در این زمینه توانایی و اعتماد به نفس لازم را پیدا نکردید، حواستان به مدیریت سرمایه و حد ضررتان باشد و از مبالغ بالا شروع نکنید.

درآمد مورد انتظار: بسته به سرمایه تان می تواند متغیر باشد

ماینینگ بیت کوین، از شبکه محافظت کنید و به کسب بیت کوین بپردازید

ماینینگ بیت کوین باعث افزایش امنیت شبکه شده و جلوی کلاهبرداری ها را می گیرد. افراد با استفاده از توان محاسباتی دستگاه هایشان به ماینینگ بیت کوین می پردازند و بخشی از بیت کوین ماین شده را به عنوان پاداش دریافت می کنند. این روش راهی برای توزیع عادلانه ی بیت کوین هاییست که جدیدا ماین می شوند. البته یک مشکلی که شبکه ی استخراج بیت کوین برای ماینر ها ایجاد می کند این موضوع است که استخراج بیت کوین با افزایش ضریب سختی یا افزایش قیمت بیت کوین دشوار تر می شود و این مسئله باعث شده است تا استخراج بیت کوین به اندازه ی سال های قبل سودآور نباشد. امروزه برای سودآور بودن استخراج بیت کوین نیاز به آن است که تجهیزات بیشتری با قدرت های بیشتر نسبت به قبل تهیه شود. البته بسته این که در چه کشوری زندگی می کنید، هزینه های برق هم می تواند مورد قابل توجهی باشد که خوشبختانه در ایران این هزینه نسبت به جاهای دیگر در دنیا کمتر است به خصوص اگر از برق صنعتی برای این کار استفاده شود.

ماینینگ بیت کوین، از شبکه محافظت کنید و به کسب بیت کوین بپردازید

 

البته می توان به استخراج آلت کوین ها نیز پرداخت. سایت هایی مانند WhatToMine وجود دارند که شما در آن ها با وارد کردن تجهیزات مورد نظرتان می توانید بهترین رمزارز برای استخراج را انتخاب کنید. روشی دیگر که در زمینه ی ماینینگ بیت کوین امروزه متداول شده است استخراج ابری بیت کوین یا کلود ماینینگ می باشد. در این روش دیگر نیاز نیست که هزینه های بعضا گزاف تاسیس فارم استخراج بیت کوین را بپردازید، بلکه می توانید با استفاده از سرمایه ای که دارید قسمتی از یک مزرعه ی استخراج بیت کوین را اجاره کنید و از بیت کوین های استخراج شده توسط دستگاه های اجاره شده تان بهره مند شوید. این روش در حال حاضر بهترین و عاقلانه ترین روش برای کسب درآمد اینترنتی از طریق ماینینگ بیت کوین است. علی الخصوص برای افرادی که سرمایه یا دانش کافی برای تاسیس فارم بیت کوین را ندارند.

نتیجه گیری

در کل راه های بسیار زیادی وجود دارند تا بتوانید از طریق بازار بزرگ بیت کوین و رمزارز ها به درآمد برسید و همه ی این ها به خودتان بستگی دارد که هدفتان چه باشد و کدام روش را انتخاب کنید، اما همه ی این روش ها می توانند برای شما سود آور باشند.

آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *