صلیب طلایی باعث رشد 170 درصدی بیت کوین خواهد شد

صلیب طلایی

بیت کوین در کمتر از دو ماه می تواند به قیمت 26,000 دلار برسد و تا 170% رشد داشته باشد. این گفته به نقل از کیت ویرینگ  تحلیل گر سایت کوین تلگراف مارکت Cointelegraph Markets است، که گفته است که قیمت بیت کوین در این هفته روند صعودی زیادی داشته و در 50 روز، مسیر 200 روزه را طی کرده است.

در طی روزهای آتی، روند بیت کوین، یک صلیب طلایی را تشکیل داده است. صلیب طلایی یک پدیده نادر در ارزهای دیجیتال میباشد. با وجود ریزش 1,000 دلاری قیمت بیت کوین در روزهای اخیر، کیت ویرینگ معتقد است پتاسیل بسیار بالایی برای کسب سود های خوب به وجود آمده است.

تکرار الگوی گذشته

صلیب طلایی روندی در نمودار قیمتی در ارزهای دیجیتال است. این الگویی زمانی تشکیل می‌شود که خط میانگین قیمت کوتاه‌مدت دارایی از خط میانگین حرکتی بلندمدت عبور کند و به‌سمت بالا برود. الگوی صلیب طلایی آخرین‌بار در اکتبر سال ۲۰۱۵  شکل گرفت.  پس‌ از آن، یکی از روندهای صعودی طولانی‌ این ارز دیجیتال شروع و به قیمت ۲۰ هزار دلار منجر شد. دلایل مذکور، نشانه‌هایی برای تحلیلگران تکنیکال هستند که قیمت بعدی بیت‌کوین را ۲۰ هزار دلار تخمین می‌زنند. شاید این روند بسیار سریع یا بسیار کند پیش برود.

صلیب طلایی

دفعه پیش که این حالت اتفاق افتاد، قیمت بیت کوین در کمتر از دو ماه، 170% رشد پیدا کرد.

ویرینگ همچنین معتقد است که این مقاومت در قیمت 9,800 دلار، باعث بازگشت قیمت بیت کوین به سمت بالا میشود، زیرا در مثلث صعودی، روند خود را حفظ کرده است. این اظهار نظر نیز توسط مایکل وندی پوپ، تحلیلگر سایت کوین تلگراف نیز تکرار شد. وی در توییتر خود بیان کرد:

ما یک جهش از قیمت حدود 9,450 – 9,500 داشته ایم و این به شدت مورد نیاز بود. اما حالا یک حرکت آرام برای رسیدن به قیمت 10,400 داشته ایم.

به علاوه، در آخر هفته گذشته یک شکاف قابل توجهی بین معماملات آتی پیش روی بیت کوین به وجود آمد. در گذشته نیز این اتفاق رخ داده بود، اما بیت کوین این شکاف به وجود آمده را پر نمود، به همین دلیل ممکن است این هفته نیز قیمت به 10,400 دلار بازگردد. این در حالیست که جمعه، قیمت با 10,495 بسته شد ، در حالی که از روز دوشنبه قیمت به زیر 10,000 دلار رسید.

پیش بینی قیمت در ماه اوت

ویرینگ پیش بینی کرده است که تشکیل این صلیب طلایی، که سومین شکل برجسته در تحلیل بیت کوین برای کوتاه مدت است، در این ماه روی داده است. بر اساس یک گزارش از کوین تلگراف نوشته تام لی، وی معتقد است تا ماه اوت (August) قیمت بیت کوین می تواند با شکستن مقاومت خود به قیمت  27000 دلار در کمتر از 200 روز برسد. همچنین سرمایه دار بزرگ بیت کوین، مایک نووگراتز، گفته است قیمت بیت کوین ممکن است به بالای 20000 دلار در ماه می به دلیل هاوینگ برسد.

اخبار داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *